şirket Profili
Biz Kimiz:

N & S ELEKTRONİK CO 2010 yılında kuruldu. Merkezimiz Hong Kong ve Shenzhen, Singapur, Malezya ve Kanada'da şube bulunan. Biz kendi depo ve stok ile LCD paneller üzerinde profesyonel distribütörü vardır. Amacımız bütünlük temelinde dünya çapında tedarik zinciri çözümü sunmaktır.

Neler Yapıyoruz:

Çin'in önde gelen LCD distribütörü olarak, EOL panellerde güçlü ve NEC, SHARP, AUO, SAMSUNG, LG, TIANMA, HITACHI, KOE vb.Gibi ünlü markaların panellerini bulmak zor.

Ürünlerimiz hatları yaygın tıbbi cihaz, endüstriyel kontrol tesisleri, taşınabilir elektrik empedans ölçüm cihazı, dijital video kamera ekran, araç ekipmanları, havacılık ekipmanları.

Ürünlerimiz çoğunlukla 1.5 ", 2.0", 2.2 ", 2.5", 3.0 ", 3.5", 4.0 ", 4.2", 4.3 ", 4.7", 5.0 ", 5.5", 5.7 ", 6.0", 6.4 ", 7.0", 8.0 ", 10.1", 10.4 ", 12.1", vb. Çoğu orijinal fabrika mühürlü karton ambalaj. Ayrıca, test panosu ile bunların parlaklık denetimini yapacağız.

Bizim avantajlarımız:

LCD paneller doğrudan üreticiler, OEM / CM'ler ve 40 ülkeyi, ABD, İtalya, Singapur, Kore, Tayvan, Almanya, Tayland, Malezya, Japonya vb. İçeren beş kıtayı kapsayan dünya çapındaki iş ortaklarından tedarik edilmektedir. 540'tan fazla işletme var . Güçlü kaynak ekibimiz ve depomuzda yeterli stok ve profesyonel Kalite Kontrol ekibimiz ve profesyonel test araçlarımızla, rekabetçi fiyatlarla güvenilir kalite panelleri sunabiliriz.

N&S, Çin'deki LCD'lerde güçlü ortağınız olacak. Burada ihtiyacınızı teklif edeceğiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
N&S Tarihçesi:

2010: N&S Headquare HongKong'da kuruldu ve endüstriyel LCD Paneller için uluslararası ticareti yapmaya başladı. Ürünlerimiz hattı dahil ancak bunlarla sınırlı değildir LCD için uluslararası markalı olanlar: Samsung, Sharp, LG, NEC, AUO, HITACHI, Tianma, BOE ve daha.

2014: N & S zaten 50'den fazla mükemmel tedarikçi ve kurulan profesyonel Kalite Kontrol departmanı entegre. Son 4 yıllık süreçte, 500'den fazla Müşteri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

N & S, Çin'in önde gelen Endüstriyel LCD panel distribütörü oldu, biz EOL Panelleri ve sıkıntısı LCD Ekran uzmanıyız.

2016: Endüstriyel LCD Paneller için önde gelen profesyonel distribütör olarak, güçlü ve profesyonel Depo envanteri ve güçlü ve olgun kaynak kanalları var. Bu yıl, N&S ayrıca 60 ülkede 1500'den fazla müşteriye ulaştı.

2017 : Büyümeyle birlikte, zaten 65 çalışanımız var , bu yıl dünyada 2300'den fazla müşteriye de açıldık.

2018 : biz Tianma ajan, çin'de daha profesyonel distribütörü haline.

2019 : Bu yıl, N & S müşteriden daha fazla sürpriz aldı ve ürün ve tedarikçi için mükemmel bir yönetim sistemimiz var., Zaten 69 çalışanımız var.

N&S hala ilerliyor ...

N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : NEC, SHARP, LG, HITACHI, Mitsubishi, KOE, INNOLUXSAMSUNG, Optrex, Kyocera, TIANMA ...

No. Çalışanları : 90~100

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Chimei LCD Panel satış için iyi kalite Chimei LCD Panel satış için iyi kalite Chimei LCD Panel satış için iyi kalite Chimei LCD Panel satış için