Ana sayfa

N&S ELECTRONIC CO., LIMITED şirket Profili

şirket Profili

Biz Kimiz:

 

N&S ELECTRONIC CO., LTD 2010 yılında kurulmuştur. Merkezimiz Hong Kong'da ve şube ofisi Shenzhen, Singapur, Malezya ve Kanada'da bulunmaktadır.Kendi depomuz ve stoğumuzla LCD panellerde profesyonel distribütörüz.Amacımız, bütünlüğe dayalı dünya çapında tedarik zinciri çözümü sağlamaktır.

 

Ne yapıyoruz:

     

Çin'deki lider LCD distribütörü olarak, EOL panellerinde güçlüyüz ve NEC, SHARP, AUO, SAMSUNG, LG, TIANMA, HITACHI, KOE vb. gibi ünlü markaların panellerini bulmak zor.

 

Ürünlerimiz tıbbi cihazlar, endüstriyel kontrol tesisleri, taşınabilir elektrik empedans ölçüm cihazları, dijital video kamera ekranı, araç ekipmanları, havacılık ekipmanları üzerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimiz çoğunlukla 1.5", 2.0", 2.2", 2.5", 3.0", 3.5", 4.0", 4.2", 4.3", 4.7", 5.0", 5.5", 5.7", 6.0" gibi küçük boyutları kapsamaktadır. 6.4", 7.0", 8.0", 10.1", 10.4", 12.1", vb. Bunların çoğu orijinal fabrikada mühürlenmiş karton ambalajlardır.Ayrıca pano test ederek bunların parlaklık denetimini yapacağız.

 

Bizim avantajlarımız:

 

       LCD paneller doğrudan üreticilerden, OEM/CM'lerden ve 40 ÜLKE veya BÖLGE, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Singapur, Kore, Tayvan, Almanya, Tayland, Malezya, Japonya vb. dahil olmak üzere beş kıtaya yayılan dünya çapındaki iş ortaklarından tedarik edilmektedir. 540 işletme.Güçlü tedarik ekibimiz ve depomuzdaki yeterli stokumuz ve profesyonel Kalite Kontrol ekibimiz ve profesyonel test cihazlarımız ile güvenilir kaliteli panelleri rekabetçi fiyatlarla sunabiliriz.

 

N&S, Çin'deki LCD'lerde güçlü ortağınız olacak.Burada ihtiyacınızı belirtmek için buradayız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
N&S Tarihçesi:

2010: N&S Headquare HongKong'da kuruldu ve endüstriyel LCD Paneller için uluslararası ticareti yapmaya başladı. Ürünlerimiz hattı dahil ancak bunlarla sınırlı değildir LCD için uluslararası markalı olanlar: Samsung, Sharp, LG, NEC, AUO, HITACHI, Tianma, BOE ve daha.

2014: N & S zaten 50'den fazla mükemmel tedarikçi ve kurulan profesyonel Kalite Kontrol departmanı entegre. Son 4 yıllık süreçte, 500'den fazla Müşteri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

N & S, Çin'in önde gelen Endüstriyel LCD panel distribütörü oldu, biz EOL Panelleri ve sıkıntısı LCD Ekran uzmanıyız.

2016: Endüstriyel LCD Paneller için önde gelen profesyonel distribütör olarak, güçlü ve profesyonel Depo envanteri ve güçlü ve olgun kaynak kanalları var. Bu yıl, N&S ayrıca 60 ülkede 1500'den fazla müşteriye ulaştı.

2017 : Büyümeyle birlikte, zaten 65 çalışanımız var , bu yıl dünyada 2300'den fazla müşteriye de açıldık.

2018 : biz Tianma ajan, çin'de daha profesyonel distribütörü haline.

2019 : Bu yıl, N & S müşteriden daha fazla sürpriz aldı ve ürün ve tedarikçi için mükemmel bir yönetim sistemimiz var., Zaten 69 çalışanımız var.

N&S hala ilerliyor ...

N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED N&S ELECTRONIC CO., LIMITED
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : NEC, SHARP, LG, HITACHI, Mitsubishi, KOE, INNOLUXSAMSUNG, Optrex, Kyocera, TIANMA ...

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 20000000-25000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin N&S ELECTRONIC CO., LIMITED Sertifikalar Çin N&S ELECTRONIC CO., LIMITED Sertifikalar Çin N&S ELECTRONIC CO., LIMITED Sertifikalar Çin N&S ELECTRONIC CO., LIMITED Sertifikalar